Fotók az Emmausz kurzusról

Véget ért az első Emmausz kurzus a plébánián
Isten Igéje valóban gyógyít, ezt megtapasztaltuk ezen a kurzuson!

Befejeztük az első Emmausz kurzust a plébánián. Az őszi Új élet kurzus után alakult közösség vett rajta részt, néhány vendéggel. Sajnos nem is tudtunk mindenkit fogadni, mert egyszerűen nem fértünk be a terembe.

A kurzuson sok megdöbbentő pillanat történt, amikor Isten jelenléte vagy szava megérintett bennünket. Itt valahogy megértettük, hogy minden nap kell vetni, hogy legyen mit aratni; a fényt pedig újra kell gyújtani. Megjött az érzés számunkra, hogy az egész Szentírás Róla, Jézusról szól, egy nagy szerelmes levél. Megtapasztaltuk Isten érintését, hogy nyitottak vagyunk erre és bátorságot kaptunk, nem félni, hanem olvasni és hirdetni az igét.

A fotókat Mader Balázs, Ádám Krisztina és Gyuris Gellért készítette.